645
185573

Wilhelm Amandus Beer

(Tyskland, 1837-1907)
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 440 - 1 720 EUR
1 630 - 1 950 USD
Klubbat pris
Wilhelm Amandus Beer
(Tyskland, 1837-1907)

WILHELM AMANDUS BEER, Signerad W A Beer och dat 1874.

Tre barn, Blandteknik 40 x 33.

Slitage.