654
198662

ETSNING i RAM, Directoirstil, Ryssland, 1800-tal.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
349 - 436 EUR
365 - 456 USD
Klubbat pris
22 000 SEK

"The Déum chanté à Paris le 10 avril jour de Paques de lànneé 1814". 58 x 85 cm. Ram fanérad med mahogny och mässing i directoire stil. 73 x 100 cm.