676
92973

Okänd konstnär 1800-talets första hälft

(Sverige)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 060 - 1 320 EUR
1 110 - 1 380 USD
Klubbat pris
10 300 SEK
(Sverige)

Porträtt av gosse

Otydligt signerad och daterad 1831. Uppfodrad duk 63 x 51 cm.

Färgbortfall, dukskada