683
190804

PENSELSTÄLL, två stycken, porslin. Qing dynastin.

Utropspris
3 000 - 5 000 SEK
262 - 437 EUR
276 - 461 USD
Klubbat pris
2 200 SEK

Bambuimiterande form, dekor i grönglasyr. Höjd 10,4-11 cm.

Krackelyr, nagg. (2)