728
187945

Axel Törneman

(Sverige, 1880-1925)
Utropspris
20 000 SEK
1 740 EUR
1 830 USD
Klubbat pris
17 000 SEK
Axel Törneman
(Sverige, 1880-1925)

Trädgårdsscen med damer

Signerad Törneman och daterad 1907. Duk 59,5 x 87,5 cm.

Flertal gamla duklagningar, smärre hål/dukskador.