737
198652

Rysk konstnär 1800-tal

(Sverige)
Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
380 - 474 EUR
434 - 543 USD
Klubbat pris
10 500 SEK
Rysk konstnär 1800-tal
(Sverige)

Porträtt av rysk officer

Miniatyr 8,5 x 8,5 cm.

Krackelerad

Tilläggslista

The man is not an Russian officer. Probably German or Preusian.