739
208009

BRÄNNVINSFLASKA med 7 st GLAS. Tapio Wirkkala, Iittala- 47.

Utropspris
1 000 - 2 000 SEK
87 - 174 EUR
91 - 182 USD
Klubbat pris
3 000 SEK

Märkt T.W Iittala -47. Målad dekor. Flaskans höjd 21 cm.

Slitage. Tre glas med kantnagg.