Miniatyr. Gouache och akvarell på ben, rund 6,5 x 6,5 cm. Innefattning i guld sannolikt stämplad av Anders Gustaf Millberg verksam i Stockholm 1860-1888.
×
Logga in
Kunde inte logga in