753
206377

Okänd konstnär 1800-talets första hälft

Utropspris
2 500 - 3 000 SEK
221 - 265 EUR
230 - 276 USD
Klubbat pris
2 600 SEK

Empiredam

Miniatyr. Gouache och akvarell på ben, rund 6,5 x 6,5 cm. Innefattning i guld sannolikt stämplad av Anders Gustaf Millberg verksam i Stockholm 1860-1888.