755
199816

SKRIVBORD. Gustaviansk stil, 1900-talets början.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 070 - 1 330 EUR
1 110 - 1 390 USD
Klubbat pris
27 000 SEK

Fanerat i mahogny. Raka nedåt avsmalnande ben. 3 lådor i sargen. Uppsats med lådor och hyllinredning. Längd 166 cm, bredd 74 cm, höjd 76 uppsats 52 cm.

Slitage.

Införselmoms