774
211181

FLASKA, glas, 1800-tal.

Utropspris
1 800 - 2 000 SEK
172 - 192 EUR
195 - 217 USD
Klubbat pris
FLASKA, glas, 1800-tal.

Bruntonat glas. H 38.

Slitage.