78
121735

SPEGEL. Rokoko, 1700-talets andra hälft.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
887 - 1 070 EUR
926 - 1 110 USD
Klubbat pris
8 300 SEK

Förgylld och bronserad. Uppsvängt krön med dekor av mussla och akantus. Höjd 113, bredd 47,5 cm.

Renoverade glas.