87
205052

FLASKA, glas. 1700/1800-tal.

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
177 - 265 EUR
184 - 276 USD
Klubbat pris
1 500 SEK
FLASKA, glas. 1700/1800-tal.

Gröntonat glas. Bukig med indragen hals. Höjd 23 cm.

Repor.