90
194533

AKVARELLER, ett par, Kina 1900-talets första hälft.

Utropspris
4 000 SEK
353 EUR
368 USD
Klubbat pris
4 400 SEK

Figurscener av lärda män. Bildstorlek 30 x 67,5 cm. Oramade.

Något gulnade i kanten.