900
205434

BISKVIFLICKDOCKA. Jumeau. 1907. Frankrike, 1900-talets början.

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
436 - 610 EUR
456 - 639 USD
Klubbat pris

Huvud av porslin. Blundögon. Öppen mun. Märkt 1907/12. Ledad kropp av massa. L 65.

Höger öra med smärre nagg. Slitage.