904
205430

BISKVIFLICKDOCKA. DEP Jumeau. Märkt DEP. Tyskland/Frankrike, omkring 1900.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
262 - 349 EUR
274 - 365 USD
Klubbat pris

Huvud av porslin. Öppen mun. Blundögon. Ledad kropp av massa och trä. L 55.

Händern med skador. Slitage, färgbortfall.