909
204974

TRÄDOCKA, 1800-tal.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
287 - 383 EUR
325 - 433 USD
Klubbat pris
2 200 SEK
TRÄDOCKA, 1800-tal.

Huvud av trä. Målade anletsdrag. Insatta ögon av glas. Stoppad kropp. Längd 42 cm.

Skador. Armar saknas.