912
204990

DOCKA. Käthe-Kruse liknande. 1930-tal.

Utropspris
1 000 - 1 200 SEK
95 - 114 EUR
109 - 130 USD
Klubbat pris

Huvud i formpressat material. Stoppad kropp. Ledade ben. L 46.

Skador, lagningar.