912
204990

DOCKA. Käthe-Kruse liknande. 1930-tal.

Utropspris
1 000 - 1 200 SEK
87 - 105 EUR
91 - 109 USD
Klubbat pris

Huvud i formpressat material. Stoppad kropp. Ledade ben. L 46.

Skador, lagningar.