918
205446

DOCKVAGN. 18-1900-tal.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
132 - 177 EUR
138 - 184 USD
Klubbat pris
1 000 SEK
DOCKVAGN. 18-1900-tal.

Bemålad i brunröd nyans. Ställning av metall. Handtag på båda sidor. Sufflett. Längd 98, höjd 70 cm.

Slitage.