920
209598

STEIFF ANKOR, 2 st. Tyskland, 1920-tal.

Utropspris
3 000 - 3 500 SEK
287 - 334 EUR
325 - 380 USD
Klubbat pris
2 000 SEK

Beige, brun och grön plysch. Ögon av glas. Knappar på fötterna. En med hjulställning. Längd 17 cm.

Slitage, smärre skador.