LI´L ABNER AND HIS DOGPATCH BAND. Unique art mfg. co. USA, 1940-tal.
Litograferad i flera olika färger. Daisy Mae på piano, Poppy som trumslagare, Mammy med taktpinne och Knallhatten som steppar.
Defekt urverk. Originalkartong. Längd 24 cm.
Smärre lackskador.
×
Logga in
Kunde inte logga in