940
210812

GAMA BRANDBIL 260 samt BÄRGNINGSBIL 265, Tyskland, 1950-tal.

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
174 - 262 EUR
182 - 274 USD
Klubbat pris
1 700 SEK

Rödlackerad. Friktionsdrift resp fungerande urverk. Originalkartonger. Längd 23 cm.

Kartonger med skador.