942
205006

KANAME VOLVO P 1900. Japan, 1950-tal.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
131 - 174 EUR
137 - 182 USD
Klubbat pris
1 700 SEK

Lackerad i beige och svart. Friktionsdrift. Batteridrivna strålkastare. Längd 22 cm.

Smärre slitage.