949
210331

LINEMAR CYKLANDE LÅNGBEN, Japan, 1950-tal.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
349 - 436 EUR
365 - 456 USD
Klubbat pris
7 200 SEK

Lackerad i rött, svart, gult och vitt. Byxor av tyg. Fungerande urverk. Originalkartong. Längd 12,5 cm.

Smärre skador.