955
210823

SCHUCO FERNLENK MERCEDES 2095, Tyskland, 1950-tal.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
131 - 174 EUR
137 - 182 USD
Klubbat pris
1 200 SEK

Rödlackerad. Fungerande urverk. Sladdstyrd. Originalkartong. Längd 21 cm.

Kartongen med smärre skador.