958
209607

SCHUCOFIGUR, Tyskland, 1930-tal.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
144 - 192 EUR
163 - 217 USD
Klubbat pris
1 100 SEK

Trummande matros. Fungerande urverk.

Smärre slitage.