964
209661

NORSTEDTS TRAFIKSPEL. 1960-tal.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
349 - 436 EUR
365 - 456 USD
Klubbat pris
6 500 SEK

Med Teknobilar. Bestående av Scania-Vabis Koppartrans tankbil, Scania-Vabis lastbil, Scania-Vabis buss, Mercedes 220 SE skolskjuts, VW ambulans, VW polisbil, Vespa, 3 VW personbilar samt 2 traktorer av märket Lesney. Vidare medföljer 11 människor, 6 cyklister, skidåkare, spark samt div vägmärken. I originalväska

Smärre skador, vissa delar saknas.