97
202281

TALLRIKAR, 4 st, porslin. Qing dynastin, tidigt 1700-tal.

Utropspris
2 000 SEK
176 EUR
187 USD
Klubbat pris
1 200 SEK

Runda med polykrom dekor av trädpion samt prunus. Diam 22,5 cm.

Små kantnagg.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

407. Anna-Greta Sjöqvist, matta, gobelängteknik, ca 245 x 157 cm, signerad AG S.
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
Fair warning
Fair warning
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
Fair warning
Fair warning
Fair warning
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
10 000

ditt bud
Aktuellt bud:
17 000 SEK