97
202281

TALLRIKAR, 4 st, porslin. Qing dynastin, tidigt 1700-tal.

Utropspris
2 000 SEK
177 EUR
184 USD
Klubbat pris
1 200 SEK

Runda med polykrom dekor av trädpion samt prunus. Diam 22,5 cm.

Små kantnagg.