971
211627

PARTI CORGI TOYS, 6 delar, England, 1960-tal.

Utropspris
2 500 - 3 000 SEK
218 - 262 EUR
228 - 274 USD
Klubbat pris

Bestående av Chipperfields Circus Landrover 487, Dodge Animal transport 484, Karmann Ghia 239, Lotus Elan 319, Ferrari 334 samt Police Panda 506. Vidare medöljer Matchbox Honda 38, Matchbox Hästtransport 43 samt Tekno husvagn. Originalkartonger.

Obet slitage. Ett djur saknas.