1012
215360

RING, gammalslipade diamanter, tot. ca 1.50 ct. 1800-tal.

Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
441 - 530 EUR
460 - 552 USD
Klubbat pris
9 000 SEK

14k guld. Utländska stämplar. St. 17.5/55.