1014
214636

ARMBAND, silver med grön och vita pastestenar. 1930-tal.

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
177 - 221 EUR
184 - 230 USD
Klubbat pris
3 000 SEK

Förgylld baksida. Säkerhetskedja. Grön sten med liten skada. L. ca 17 cm.