1217
222265

CHANEL, tvådelad dräkt bestående av jacka och kjol, 2000-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Klubbat pris

Pistagegrön Chanel bouclé med dekorativt kantband av gröna och rosa plastsnören. V-ringad enkelknäppt jacka med två fickor. Logotyp prydda knappar, klassisk påsydd guldlänk i nederkant. Fodrad med pistagegrön siden med invävt logomönster. Etikettmärkt "CHANEL BOUTIQUE". Snäv kort kjol med dekorativa band av gröna och rosa plastsnören, dragkedja bak. Fodrad med pistagegrön siden med invävt logomönster. Etikettmärkt "CHANEL BOUTIQUE". Midjevidd 66, längd 48 cm.

Obetydligt slitage.

Tillhörande galgar i original medföljer.