1224
220893

CHANEL, weekendväska/beautybox, 2000-tal.

Utropspris
3 500 - 4 000 SEK
309 - 353 EUR
322 - 368 USD
Klubbat pris
4 400 SEK

Svart lammskinn i "caviar", stor ficka framtill med guldfärgat logoprytt lås, invändigt stäpelmärkt på etikett "CHANEL MADE IN ITALY". Större bakre fack med löstagbar necessär i genomskinnlig plast samt spännband. Medföljande logoprytt lås med nycklar märkt "CHANEL". 36 x 27 x 12 cm.

Obetydligt slitage.