1240
222268

CHANEL, kavaj 2000-tal

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Klubbat pris
CHANEL, kavaj 2000-tal

Figursydd enkelknäppt kavaj i svart sammet med cerise siden på framsidan. Fyra fickor. Dekorativa knappar i svart och guld med blomma, märkta "CHANEL" på baksidan. Fodrad med svart siden med invävt logomönster. Etikettmärkt "CHANEL BOUTIQUE". Storlek 38 enl etikett. Rygglängd mitt bak 64, bystvidd 92, midjevidd 76, ärmlängd 41 cm.

Obetydligt slitage, obetydlig missfärgning vid armhåla.