1245
219308

CHANEL, axelremsväska, 1970-tal

Utropspris
2 500 - 3 000 SEK
221 - 265 EUR
230 - 276 USD
Klubbat pris
3 700 SEK
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74

Svart skinn i påsmodell med CC-logga hängande på ena sidan i gulfärgad metall . Guldfärgad länk med tvinnad svart skinnrem. Skinndetalj vid axel. Fodrad med svart skinn. Stämpelmärkt: "Chanel" (otydlig) , "Made in Italy". 25 x 34 x 18,5 cm.

Slitage