1260
209530

YVES SAINT LAURENT, blus, 1990-tal

Utropspris
800 - 1 000 SEK
71 - 88 EUR
74 - 92 USD
Klubbat pris
500 SEK

Genomskinnlig guldlamé fodrad med brun georgette. Knäppes i nacken med liten knapp. Etikettmärkt "SAINT LAURENT rive gauche PARIS MADE IN FRANCE". Fransk storlek 44 enl etikett. rygglängd mitt bak 57, bystvidd 100, ärmlängd 43 cm.

Obetydligt slitage.