1291
209529

HERMÈS, scarf "Pani Lashar Pawnee"

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
145 - 194 EUR
166 - 222 USD
Klubbat pris
3 000 SEK

Siden. Märkt "HERMÈS PARIS" samt med C. Signerad Oliver. 88 x 88 cm.

Obetydligt slitage.