1291
209529

HERMÈS, scarf "Pani Lashar Pawnee"

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
132 - 177 EUR
138 - 184 USD
Klubbat pris
3 000 SEK

Siden. Märkt "HERMÈS PARIS" samt med C. Signerad Oliver. 88 x 88 cm.

Obetydligt slitage.