1300
218642

HERMÈS, scarf, "Retour de pêche".

Utropspris
1 000 SEK
88 EUR
92 USD
Klubbat pris
1 900 SEK

Siden. Märkt "HERMÈS" samt med C. Signerad F. de La Perriere. 88 x 88 cm.

Obetydligt slitage.