1331
201591

HERMÈS, scarf, "Tahiti", 1970-tal

Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
114 - 142 EUR
130 - 163 USD
Klubbat pris
1 700 SEK
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74

Siden. Märkt "HERMÈS-PARIS" samt med c. 90 x 90 cm.

Fläckar, obetydligt slitage.

I originalkartong.