1339
218491

CELINE, axelremsväska 1970-tal.

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
174 - 218 EUR
182 - 228 USD
Klubbat pris
3 600 SEK

Svart skinn med guldfärgad länk. Invändigt fodrad med rött skinn. Etikettmärkt "CELINE PARIS MADE IN ITALY". 28 x 27 x 10,5 cm.

Obetydligt slitage.