1388
208736

GUCCI, handväska 2000-tal.

Utropspris
2 500 - 3 000 SEK
242 - 291 EUR
277 - 333 USD
Klubbat pris
3 000 SEK
GUCCI, handväska 2000-tal.

Beige kalvskinn. Guldfärgat spänne i form av en hake, märkt "GUCCI made in italy". Laskade dekorsömmar. Invändigt två större samt ett mindre fack. Fodrad med monogrammönstrad canvas. Stämpelmärkt: "GUCCI made in italy". 40,5 x 29,5 x 12 cm.

Smärre repor.

Dustbag medföljer (trasig).