1393
202457

GUCCI, smoking 1980-tal

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
131 - 174 EUR
137 - 182 USD
Klubbat pris
2 400 SEK
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74
GUCCI, smoking 1980-tal

Svart ylle. Svart sidenfoder med invävt Guccimärkning. Enligt etikett italiensk storlek 42, motsvarar ungefär dagens 36/38. Kavaj etikettmärkt "G.Gucci s.p.a. MADE IN ITALY". Rygglängd 71 cm, bystvidd 92 cm samt ärmlängd 39 cm. Sidknäppt byxa med framveck. Midjevidd 66 cm, längd 105 cm samt innerbenslängd 75 cm.

Obetydligt slitage