1401
216804

GUCCI, resväska, 1970-tal.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
262 - 349 EUR
274 - 365 USD
Klubbat pris
4 000 SEK
GUCCI, resväska, 1970-tal.

Brun mocca med skinndetaljer. Mässingsspänne märkt "GUCCI". Tillhörande lås med nyckel samt adresslapp. Invändigt fodrad med grönbeige tyg samt spännband i skinn. Stämpelmärkt: " Gucci MADE IN ITALY MOD.BREV. 53638-B 71". 50 x 38 x 15 cm.

Slitage.