1416
208773

CHRISTIAN DIOR, ring, 1970-tal.

Utropspris
1 500 SEK
131 EUR
137 USD
Klubbat pris
750 SEK

Förgyllt silver med röd dekorativ sten omgiven av glaspärlor. Märkt 925.

I originaletui