1450
222272

DOLCE & GABBANA, kappa 2000-tal

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
349 - 523 EUR
365 - 547 USD
Klubbat pris
4 000 SEK

Beige ull. Figursydd enkelknäppt modell med två fickor framtill samt hög slits bak. Fodrad med leopardmönstrad siden. Etikettmärkt "DOLCE & GABBANAMADE IN ITALY". Italiensk storlek 42. Rygglängd mitt bak 112, bystvidd 86, midjevidd 80, ärmlängd 44 cm.

Obetydligt slitage.