1478
207734

SOLKLÄNNING, 1970/80-tal

Utropspris
600 - 800 SEK
52 - 70 EUR
55 - 73 USD
Klubbat pris
900 SEK
SOLKLÄNNING, 1970/80-tal

Svart botten med mönster av palmer i vitt samt cerica detaljer. Smala axelband samt knyt i sidan. Slits på varje sida nertill. Bystvidd 79 cm, rygglängd 109 cm.

Obetydligt slitage.