12
196073
KAI LYNGFELDT-LARSEN, karmstol, Søren Villadsen, Danmark, 1960-tal.

Palisander och svart läder.

Något blekt, smärre slitage.

Utropspris:

2 000 - 3 000 SEK

217 - 326 EUR

Klubbat pris:
1 500 SEK
Kontakta specialist
Eva Seeman
Eva Seeman
Ansvarig specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)8 614 08 31