132
220319

CIGARETTETUI, troligen Gustav Klingert, Moskva 1888.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
265 - 353 EUR
276 - 368 USD
Klubbat pris

Invändigt förgylld. Dekor i niello av trojka och bladslingor. Baksidan med initialer. Längd 8,5 cm.

Slitage.